درباره ما

درباره ما

_

تاریخچه

اوایل دهه 60 بود که فعالیت خود را در حوزه صنعت ساختمان آغاز کردیم. در آن زمان شرکت های انگشت شماری بودند که به تولید محصولات بهداشتی ساختمان می پرداختند. شرکتی چینی ایران ( کاشی ایرانا) اولین شرکتی بود که نسبت به عرضه و فروش محصولات آن اقدام نمودیم. در این مسیر فراز و نشیب های بسیاری را تجربه کردیم که گاهی سخت و دردناک و گاهی بسیار شیرین و لذت بخش بود.

در حال حاضر و با گذشت بیش از سه دهه از فعالیت خود در این حوزه ضمن افزایش شرکت ها و تامین کنندگان طرف قرارداد ( همانند کاشی پارس، تبریز، یزد، ایفا، شیرآلات قهرمان، kwc، کلار و… ) سعی بر آن داریم تا طیف گسترده ای از محصولات ساختمانی را جهت عرضه به شما کاربران و مشتریان عزیر داشته باشیم.

با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش وسایل ارتباطی مناسب در چند سال گذشته بر آن شدیم تا با راه اندازی چیدنا به ارائه کالا و خدمات خود بصورت آنلاین بپردازیم.

چیدنا | تجربه یک انتخاب خوب

فروشگاه اینترنتی چیدنا مرکز تخصصی ساختمان است. در چیدنا ما سعی بر آن داریم تا با نقد و بررسی و عرضه تازه های ساختمان به شما در خرید و انتخاب هر چه بهتر محصولات ساختمانی کمک کنیم. کالاهای مختلفی مانند کاشی و سرامیک، شیرآلات و چینی آلات بهداشتی، وان و جکوزی و … در تنوع بسیار بالا در دسترس کاربران و مشتریان چیدنا است تا بتوانند ضمن مشاهده و مقایسه انواع کالاهای مورد نیاز، بهترین ها را برای خود انتخاب کنند.

ما در چیدنا می کوشیم تا ضمن ارائه بهترین محصولات ساختمانی رضایت کاربران و مشتریان را که بزرگترین پشتوانه ما هستند جلب کنیم. انتخاب درست و سهولت در خرید همواره لذت بخش است که ما در چیدنا سعی بر تحقق آن داریم.

در چیدنا همواره در تلاش هستیم تا با ارائه طیف گسترده ای از محصولات در گروه ها و برندهای مختلف، با قیمت های کاملا مناسب و رقابتی ضمن برآورده کردن نیازهای شما کاربران و مشتریان عزیز، لذت یک انتخاب خوب را برایتان به ارمغان بیاوریم. تلاش ما بر آن است تا با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، بهترین قیمت و خدمات را برای شما فراهم کنیم تا با خیالی آسوده و مطمئن محصولات و خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

برای اولین بار در ایران سعی بر آن داریم تا با ارائه کالا و خدمات کاملا متفاوت در حوزه صنعت ساختمان پاسخی مناسب به نیاز شما عزیزان داده باشیم. هدف اصلی ما ایجاد رابطه ای مستمر با کاربران و مشتریان سایت است که جزء با ارائه بهترین ها محقق نخواهد شد. به همین منظور همه کارکنان چیدنا در تلاش هستیم تا با ارائه کالا و خدماتی شایسته تجربه ای متفاوت و خوشایند برای شما به ارمغان بیاوریم.

93%

طراحی داخلی

88%

دکوراسیون

94%

طراحی بیرونی

ما اجتماعی هستیم